O NAS


Nasz zespół tworzą radcowie prawni, aplikanci radcowscy, pracownicy administracyjni oraz osoby współpracujące z Kancelarią. Członkowie zespołu kancelarii to specjaliści z bogatą wiedzą prawniczą i wieloletnim doświadczeniem. Nasi klienci darzą nas wyjątkowym zaufaniem, co pozwala nam w pełni wykorzystywać wiedzę i doświadczenie w profesjonalnym prowadzeniu powierzonych nam interesów. Jesteśmy odpowiedzialni za powierzone nam sprawy. Działamy szybko i skutecznie. Zapewniamy indywidualne rozwiązania zleconych nam spraw i projektów. W sytuacji skomplikowanych zagadnień lub potrzeb angażujemy doradców zewnętrznych (notariuszy, rzeczoznawców, doradców podatkowych).

KAROL BARTKOWIAK RADCA PRAWNY


SPECJALISTA Z ZAKRESU   I   prawa cywilnego procesowego i materialnego. Zajmuje się także prawem spółek handlowych i kompleksową obsługą korporacyjną podmiotów prawa gospodarczego. Posiada doświadczenie w zakresie formułowania postanowień umów handlowych. Reprezentuje klientów w postępowaniach w sprawach cywilnych i gospodarczych z zakresu prawa zobowiązań, prawa rzeczowego i prawa spadkowego.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE    I   Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie. Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Gdańskiego (2005). Ukończył aplikację radcowską przy OIRP w Rzeszowie, a następnie w 2012 r. złożył egzamin radcowski. Z Kancelarią Radcy Prawnego Krzysztofa Byjosia w Rzeszowie współpracuje od 2007 r.

 T: +48 693 944 448, e-mail: karol.bartkowiak@byjos.pl