O NAS


Nasz zespół tworzą radcowie prawni, aplikanci radcowscy, pracownicy administracyjni oraz osoby współpracujące z Kancelarią. Członkowie zespołu kancelarii to specjaliści z bogatą wiedzą prawniczą i wieloletnim doświadczeniem. Nasi klienci darzą nas wyjątkowym zaufaniem, co pozwala nam w pełni wykorzystywać wiedzę i doświadczenie w profesjonalnym prowadzeniu powierzonych nam interesów. Jesteśmy odpowiedzialni za powierzone nam sprawy. Działamy szybko i skutecznie. Zapewniamy indywidualne rozwiązania zleconych nam spraw i projektów. W sytuacji skomplikowanych zagadnień lub potrzeb angażujemy doradców zewnętrznych (notariuszy, rzeczoznawców, doradców podatkowych).

MARCIN ŻYWIEC APLIKANT RADCOWSKI


ZAJMUJE SIĘ  I  obsługą podmiotów gospodarczych, sporządzaniem opinii prawnych z zakresu prawa gospodarczego, prawa pracy.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE I  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego (2012-2017). Aplikant radcowski II roku Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie. Z Kancelarią Radcy Prawnego Krzysztofa Byjosia w Rzeszowie współpracuje od 2018 r.

 T: +48 730 670 700, e-mail: marcin.zywiec@byjos.pl