O NAS


Nasz zespół tworzą radcowie prawni, aplikanci radcowscy, pracownicy administracyjni oraz osoby współpracujące z Kancelarią. Członkowie zespołu kancelarii to specjaliści z bogatą wiedzą prawniczą i wieloletnim doświadczeniem. Nasi klienci darzą nas wyjątkowym zaufaniem, co pozwala nam w pełni wykorzystywać wiedzę i doświadczenie w profesjonalnym prowadzeniu powierzonych nam interesów. Jesteśmy odpowiedzialni za powierzone nam sprawy. Działamy szybko i skutecznie. Zapewniamy indywidualne rozwiązania zleconych nam spraw i projektów. W sytuacji skomplikowanych zagadnień lub potrzeb angażujemy doradców zewnętrznych (notariuszy, rzeczoznawców, doradców podatkowych).

KARINA WILK PRAWNIK


ZAJMUJE SIĘ  I  obsługą administracyjną biura Kancelarii, postępowaniami uproszczonymi i nakazowymi, współpracą z komornikami, windykacją należności podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych, obsługą podmiotów gospodarczych, marketingiem usług prawnych.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE I  Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego (2013-2018). Z Kancelarią Radcy Prawnego Krzysztofa Byjosia w Rzeszowie współpracuje od 2018 r.

 T: +48 17 2839 410, 730 670 700, 730 010 90, e-mail: kancelaria@byjos.pl