O NAS


Nasz zespół tworzą radcowie prawni, aplikanci radcowscy, pracownicy administracyjni oraz osoby współpracujące z Kancelarią. Członkowie zespołu kancelarii to specjaliści z bogatą wiedzą prawniczą i wieloletnim doświadczeniem. Nasi klienci darzą nas wyjątkowym zaufaniem, co pozwala nam w pełni wykorzystywać wiedzę i doświadczenie w profesjonalnym prowadzeniu powierzonych nam interesów. Jesteśmy odpowiedzialni za powierzone nam sprawy. Działamy szybko i skutecznie. Zapewniamy indywidualne rozwiązania zleconych nam spraw i projektów. W sytuacji skomplikowanych zagadnień lub potrzeb angażujemy doradców zewnętrznych (notariuszy, rzeczoznawców, doradców podatkowych).

PIOTR BORKOWSKI RADCA PRAWNY


ZAJMUJE SIĘ   I  obsługą podmiotów gospodarczych, sporządzaniem opinii prawnych z zakresu prawa prasowego, prawem pracy.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE  I Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w RzeszowieAbsolwent Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego w Rzeszowie (2009-2014). Ukończył aplikację radcowską przy OIRP w Rzeszowie, a następnie w 2018 r. złożył egzamin radcowski. Z Kancelarią Radcy Prawnego Krzysztofa Byjosia w Rzeszowie współpracuje od 2015 r.

T: +48 726 583 982,  e-mail: piotr.borkowski@byjos.pl